עד כמה אתם מעודכנים בשינויים הקורים בענף? כיצד תוכלו לחסוך בעלויות ולהגדיל את הרווחיות של הפרויקט הנדל"ני הבא שלכם? זה הזמן לקחת פסק זמן ליום אחד, ולהקדיש את כולו להתפתחות המקצועית שלכם. ליישר קו עם בכירי הענף ברמה המקצועית ולקבל מידע פרקטי שיגדיל את ארגז הכלים שלכם ויסייע לכם לקבל החלטות בצורה טובה יותר, בין אם בתהליכי הייזום, התכנון, או הליווי המימוני.

₪700 | 600 ש"ח (כולל ארוחת צהריים) בדייויד אינטרקונטיננטל

השאר פרטים להרשמה ומידע נוסף על הכנס:

המחיר המוזל של הכרטיס יעלה בעוד:

תשמרו לי מקום

מה הולך להיות באירוע המקצועי פסגת הנדל"ן 2019?

1500

56

700

80

בין עשרות מומחי הנדל"ן שירצו ויחלקו מהניסיון שלהם:
בואו ללמוד מהניסיון שלהם כיצד לקחת את האתגר ולהפוך אותו להזדמנות

השאר פרטים להרשמה ומידע נוסף על הכנס:

מה מחכה לכם באירוע?

פסגת הנדל"ן 2019 היא סמינר אקדמי מעשי שיתקיים במספר מסלולים מקבילים, בהם נביא את העדכונים המקצועיים שבליבת הנושאים המעסיקים את אנשי הנדל"ן וניתן מענה לסוגיות המשפיעות באופן ישיר על רווחיות הפרוייקט. בין הנושאים בהם נתמקד: תכנון ובנייה, ניהול הביצוע, אלטרנטיבות הייזום החדשות, דו"ח אפס ועוד . כ-1,500 אנשי נדל"ן יתכנסו יחד ליום ייחודי שטרם נראה כמותו בענף הנדל"ן הישראלי, והכול מתוך מטרה אחת: להתמקד במהות, בתשובות לשאלות, בסוגיות החשובות באמת לאנשי השטח. ללמוד, להחכים, לדעת יותר. אנשי המקצוע הטובים בשוק מחכים לך ליום אקדמי שבו כולנו חושבים נדל"ן.

perm_contact_calendar
תאריך האירוע
07.11.2019
access_time
שעות
08:30-16:00
location_on
מיקום
דיוויד אינטרקונטיננטל,
תל אביב-יפו
school
היקף האירוע
84 הרצאות
112 מומחים

נושאי הליבה באירוע:

ההרצאות יתקיימו בשלושה אולמות שונים:
assignment_late

אולם 1 | עדכוני מיסוי מקרקעין שאסור לכם לפספס

שמעו מהמומחים בתחום על העדכונים החדשים שישפיעו על רווחיות העסקה שלכם
לפרטים נוספים
business

אולם 1| ההזדמנויות של תל אביב

מה הפוטנציאל הנדל"ני באזור בשראל? אילו תקנות חדשות אתם חייבים להכיר? וכיצד ניתן למקסם את הזכויות בתכניות המקומיות?
לפרטים נוספים
check_circle_outline

אולם 1 | קיצור הדרך להיתר וחיסכון בהיטלי השבחה

כיצד יו"ר ועדות ערר חושבים? אילו החלטות של שמאים מכריעים ויו"ר ועדות ערר אתם חייבים להכיר? מהן השיטות העדכניות לחיסכון בהיטל השבחה? מהן השיטות למקסום זכויות בתהליך התכנון?
לפרטים נוספים
monetization_on

אולם 2 | מימון וליווי פיננסי

כיצד הבנק בוחן את העסקה שלך? איך אתם בוחנים את העסקה בעיניים מימוניות? האם אתם חשופים לכל פתרונות המימון הקיימים בשוק? ומה הן השיטות החדשות לגיוס מימון לפרוייקט נדל"ן?
לפרטים נוספים
build

אולם 2 | ניהול ביצוע

כיצד מנהלים מערכת יחסים תקינה בין קבלן ליזם? איך מתמודדים עם הבצ"מים שיכולים להרוג את הפרויקט שלכם? מה הטכנולוגיות שיגדילו את הרווחיות של הפרויקט שלכם? בואו תלמדו מהקבלנים הגדולים כיצד מצליחים לנהל ולהוביל אתר בנייה בהצלחה
לפרטים נוספים
toc

אולם 2 | דו"ח אפס והערכות שווי פרויקטים

הרצאות חובה ליזמים, מתכננים, קבלנים ושמאים השופכות אור על הטקטיקות והאותיות הקטנות שאתם מפספסים בבניית הדו"ח אפס הבא שלכם. הקשיבו למיטב המומחים שיתנו לכם את כל הזוויות המקצועיות בנושא.
לפרטים נוספים
home

אולם 3 | תמ"א 38 ופינוי בינוי

כל העדכונים המקצועיים האחרונים שאתם חייבים להכיר לקראת 2020. מה עתידה של תמ"א 38 ? לאן הרוחות נושבות? כיצד חוסכים בהיטלי השבחה ומיסוי בפרויקט תמ"א ?
לפרטים נוספים
help

אולם 3 | עסקאות בכיוון אחר

הצגה של כל אלטרנטיבות הייזום הקיימות בשוק, בחינה מספרית ואמפירית ובדיקת שורת הרווח שלהן. החל מעסקאות נדל"ן מניב, מלונאות ובחינת האזורים הבאים. שריינו מקום עכשיו להרצאות המקצועיות
לפרטים נוספים

בין החברות הלוקחות חלק מרכזי באירוע

מומחי נדל"ן מספרים על פסגת הנדל"ן:

אודות מרכז הנדל"ן:

 

עולם הנדל"ן בישראל מאופיין בתנאים המשתנים ללא הרף. שחקנים רבים המגיעים מאסכולות מקצועיות שונות יוצרים מורכבות ורב תחומיות המחייבות את העוסקים בענף להתחבר למקור מידע עדכני, מעמיק ואינטלקטואלי. לאור תנאים אלו הוקם מרכז הנדל"ן. מרכז הנדל"ן מהווה זירה קהילתית מבוססת ידע לעוסקים בענף ומוביל את השיח המקצועי בתחום הנדל"ן בישראל. המרכז שם לעצמו כמטרה להקנות לאנשי הענף את הידע המעשי ביותר לצורכיהם השוטפים, כמו גם לאפשר לנציגי הענף לקיים דיאלוג פתוח  בין אנשי המקצוע ועם מקבלי ההחלטות. המרכז מאגד בתוכו אנשי מקצוע ומומחים מובילים מתחום הנדל"ן ומציע תכניות העשרה שנתיות – קורסים, השתלמויות וימי עיון, בד בבד עם פעילויות לאנשי הענף שמטרתן לקדם שיתופי פעולה, בניית תכניות הכשרה למנהלים, השפעה על השיח המקצועי וטיפוח קהילת נדל"ן איכותית וחזקה.

שותפים לדרך